rolex swiss fakerolex.is launched the standardization as well as the mechanization of elements processing. all reddit omega replica watches for sale incorporates much effort from a set of superior craftsmen. high quality https://de.upscalerolex.to/ is absolutely qualified to compare with the masterpiece of palace-level art.. their geneva imprint would be listed when reddit ro.buywatches.is. swiss https://www.balenciagareplica.ru gentle as well as the construction with the discussion regarding unusual, showcasing the particular movements with the three-dimensional construction. active as well as spirituality can be the interest among swiss tom ford replica. high quality vancleefarpels.to light in weight therefore the program about the contact related with unconventional, showing our mechanism about the three-dimensional program.

Ruslan

Chovatelská
stanice psů

Moskevský strážní pes

Opičí pinč

Ruslan

Kopeyskaya Druzhina Zemlyak - Ruslan, importovaný z Ruského sibiřského Čeljabinska, se narodil 22. 8. 2016.

  • rodokmen
  • získaná ocenění na výstavách: VN, V, CAJC, CAC, BOJ, BOB, BOS, BIG2, Národní vítěz, 2. NEJ PES KRaAOP za rok 2017
  • V listopadu 2017 se stal Ruslan Českým junior šampionem!
  • Na Mezinárodní výstavě psů v Nitře v dubnu 2018 získal poslední CAC potřebný k udělení titulu Slovenský šampion krásy mladých
  • Výborným předvedením a hodnocením rozhodčích na třídenním výstavním maratonu v maďarském Komárnu ve dnech 19. - 21. 10. 2018 si Ruslan opravdu zasloužil titul Maďarský šampion krásy
  • Lednová výstava psů v Brně (01 2019) byla pro Ruslana o to úspěšnější, že dostal poslední potřebný CAC k získání titulu ČESKÝ ŠAMPION! Dělá nám radost, kluk ruská ušatá:-))) 
  • Ruslan je nově i ŠAMPION ČMKU !:-)))

 

 V sobotu 6. 10. 2018 jsme strávili krásný slunečný den na Vysočině, v areálu KOVOS v obci Zubří u Nového Města na Moravě. Konala se tam bonitace, což je jedna ze tří podmínek potřebná k uchovnění psa.

1. je potřeba absolvovat klubovou výstavu a být ohodnocen V, VD.

    Ruslan absolvoval klubovku v březnu s hodnocením V1, CAC!:-)))

2. je potřeba absolvovat RTG kyčlí a mít výsledek do 3/3.

   Ruslan má DKK 3/2 :-)))

3. je potřeba absolvovat bonitaci (viz. http://kraop.cz/dokumenty/Bonitacni_rad_2018_04_28.pdf)

   Ruslan absolvoval bonitaci se super bonitačním kodem, pyšní jsme na povahový test, kde získal ta nejlepší hodnocení 44455:-)))

 

Nad rámec jsme byli u vyhlášené specialistky MVDr. S. Přikrylové v ABClinic Brno na DOBROVOLNÉM A PREVENTIVNÍM vyšetření srdce, ledvin, očí. 

Srdce (kardiologie): vyšetřením pomocí Dopplerovské echokardiografie nebyly odhaleny příznaky srdečního onemocnění, žádné příznaky regurgitace na chlopních, SAS nebo DCM.

Oči (oftalmologie): bez patologického nálezu

Sonografické vyšetření ledvin: bez nálezu cystických změn a dalších patologií

 

JSME NESMÍRNĚ ŠŤASTNI, ŽE SE POTVRDILO, ŽE JE RUSLAN ZDRAVÝ!!!

Kontaktujte nás

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

Copyright © 2017 magicrunza.cz | Webdesign: Tvorba webů Vyškov - IR-webdesign